הערכת שווי עסקים

stock

Valuations מבצעת ניתוחי דוחות כספיים והערכות שווי כלכליות לחברות ולעסקים. היתרון של הערכת שווי חברות של Valuations, הוא בכך שהניתוח אינו מתבסס רק על הדוחות הכספיים של החברות, אלא גם על ניתוח סביבת העסק: לקוחות, מתחרים, התפתחויות טכנולוגיות, התפתחויות רגולטוריות ופוליטיות, ניהול חשיפות פיננסיות ועוד.

בכל שינוי בעלות של עסק, כגון הכנסת שותף, מכירה או קנייה של עסק, או מיזוג עסקים, נדרשת הערכת שווי. לקראת הכנסת שותף חדש לעסק יש לבצע הערכת שווי. כמו כן אם את/ה מתכוון/ת להיכנס לעסק קיים כשותף/ה, עלייך להעריך את שווי העסק. valuations מבצעת הערכות שווי לעסקים המעוניינים להכניס שותף, וכן עבור המעוניינים להיכנס כשותפים לעסק. כמו כן, אנו מבצעים הערכות שווי עבור בעלי עסקים המעוניינים למכור את העסק שלהם, ועבור משקיעים השוקלים לקנות עסקים.

סוגי הערכות נוספים שאנו מבצעים:

  • הערכות שווי לצורך השקעה בשוק ההון: valuations מבצעת הערכות שווי למשקיעים לצורך השקעה או יציאה מהשקעה בחברות ציבוריות באמצעות הבורסה, וכן למשקיעים השוקלים רכישה של חברות או עסקים פרטיים.
  • הערכות שווי לצורך הכללה בדוחות הכספיים: על פי כללי IFRS, חברות ציבוריות מחוייבות להציג שווי הוגן של חברות בנות שבבעלותן. valuations מבצעת עבור חברות ציבוריות את הערכת השווי הכלכלית לחברה הבת.

לצעת מחיר להערכת שווי של חברות פרטיות או עסקים פנו אלינו במייל: info@valuations.co.il או מלאו את הפרטים בטופס בתחתית הדף.


להזמנת דו"ח הערכת שווי חברות ולקבלת פרטים נוספים:

info@valuations.co.il | ניתן גם להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם: