בדיקות כדאיות

בדיקות כדאיותלעתים קרובות עסקים עומדים בפני השאלה האם להכנס לפרוייקט כלשהו או האם לבצע השקעה כלשהי, ואם כן – כיצד, כלומר מה היא החלופה המתאימה ביותר לביצוע הפרוייקט הנידון.

בדיקת כדאיות איננה עוד ייעוץ עסקי! בניגוד לייעוץ עסקי, בדיקת הכדאיות נשענת על נתונים ועל שיטות עיבוד מדעיות ולכן מספקת תשובות מהימנות יותר ככלי תומך החלטה.

ברוב המקרים, עלות הבדיקה זניחה ביחס לעלות הפרוייקט, ולכן כדאי לכל מנהל רציונלי לרכוש את הבדיקה, שתעזור לו לקבל את ההחלטה המיטבית לא רק לגבי קבלה או דחייה של הפרוייקט, אלא גם לגבי האופן הריווחי ביותר לבצעו מתוך חלופות רבות.

הייחודיות של בדיקות הכדאיות הכלכליות של Valuations:

  • הסתמכות על נסיון העבר. אנו נסקור בעבורכם תוצאות של יישום פרוייקטים דומים בעבר, על מנת להצביע על גורמי ההצלחה ולבדוק באופן ספציפי את סיכויי הצלחת הפרוייקט, תוך הצבעה על גורמי ההצלחה הרלוונטיים שעל ההנהלה להדגיש.
  • השפעת הפרוייקט על הארגון כולו. בעבר היה נהוג לבדוק כדאיות על ידי היוון פשוט של תזרים המזומנים הצפוי, בהשוואה להשקעה הצפויה. כיום ידוע שרוב הפרוייקטים מורכבים יותר ויש להם השפעות על הארגון כולו מלבד התוצאות הפיננסיות הישירות. אנו לוקחים בחשבון השפעות אלה ומשקללים את השפעתן בהמלצות הסופיות.

איך אדע אם אני צריך בדיקת כדאיות כלכלית?

  • אם אתם עומדים לפני הטמעת ERP או הטמעת שיטות עבודה חדשות בארגון, אם אתם עומדים לפני השקעה גדולה או לפני התרחבות,
    כנראה שכדאי להעזר בבדיקת כדאיות כלכלית, שתוכל לחסוך לכם הרבה כסף.
  • אם אתם עומדים לפני פיתוח מוצר חדש, או שוקלים להתחיל לשווק מוצר חדש, כנראה שהשירות המתאים לכם יותר הוא מחקר שוק.

להזמנת שירות בדיקת כדאיות ולפרטים נוספים:

info@valuations.co.il | ניתן גם להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם: