הערכות שווי לצורך השקעה

stockValuations מבצעת ניתוחי דוחות כספיים והערכות שווי כלכליות לחברות ולעסקים. היתרון המובהק של הערכת שווי חברות של Valuations, הוא בכך שהניתוח אינו מתבסס רק על הדוחות הכספיים של החברות, אלא גם על ניתוח סביבת העסק: לקוחות, מתחרים, התפתחויות טכנולוגיות, התפתחויות רגולטוריות ופוליטיות, ניהול חשיפות פיננסיות ועוד.

אנו מבצעים הערכות שווי עבור משקיעים המעוניינים להשקיע בחברות הנסחרות בבורסה, או השוקלים לממש את השקעותיהם. הערכת שווי מקנה למשקיע יתרון כיוון שבזכות הערכת השווי ההשקעה שלו מגלמת מידע שאינו מצוי בידי שאר השחקנים בשוק ההון.

סוגים נוספים של הערכות שווי שאנו מבצעים:

  • הערכות שווי לצורך הכללה בדוחות הכספיים: על פי כללי IFRS, חברות ציבוריות מחוייבות להציג שווי הוגן של חברות בנות שבבעלותן. valuations מבצעת עבור חברות ציבוריות את הערכת השווי הכלכלית לחברה הבת.
  • הערכות שווי לצורך מכירה או קנייה של עסק: לקראת מכירה או קנייה של עסק תזדקקו להערכת שווי אובייקטיבית של העסק. valuations תספק לכם הערכת שווי אובייקטיבית ומהימנה של העסק.
  • הערכת שווי לצורך הכנסת שותף לעסק: לקראת הכנסת שותף חדש לעסק יש לבצע הערכת שווי. כמו כן אם את/ה מתכוון/ת להיכנס לעסק קיים כשותף/ה, עלייך להעריך את שווי העסק. valuations מבצעת הערכות שווי לעסקים המעוניינים להכניס שותף, וכן עבור המעוניינים להיכנס כשותפים לעסק.

 


להזמנת דו"ח הערכת שווי חברות ולקבלת פרטים נוספים:

info@valuations.co.il | ניתן גם להשאיר פרטים בטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם: